“Успіх – це ключ до щастя.Щастя – це ключ до успіху. Якщо ви любите, те що ви робите, ви будете мати успіх,- писав Герман Каїн. Наші учні люблять свою професію, досягають успіху у спорт і- щасливі в тому, що роблять , що мають. Студент групи Б-31 Денис Квік здобув перемогу у відкритому кубку з фрі-файту у Львівській області.
А перемозі передувало 2 місце у всеукраїнськлмк турнірі із фрі- файту.
Вітаємо із такими досягненнями і гордимося успіхами наших вихованців!
02.02.2023
Учень групи Б-31 Денис Квік здобув перемогу у відкритому кубку з фрі-файту у Львівській області.
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/328576756_3461642420786878_162713679116022224_n-e1675339712379.jpg)