Січень для наших учнів не лише місяць коляди та канікул. В окремих групах це пора завершення навчання, це кваліфікаційні роботи, захист дипломних робіт, чи державний екзамен. За трьома напрямками поповнилися ряди кваліфікованих робітників це група М-55 – професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Машиніст крана автомобільного. Водій автотранспортних засобів категорії В, С” – 22 учні; група К-51 професія «Кравець» – 17 учнів та професія «Кухар.Кондитер» -15 учнів.Молоді фахівці продемонстрували свій хист та вміння, усе що набули в училищі за час навчання. І ми з впевненістю можемо сказати висококваліфікованим сивочолим майстрам йде достойна молода заміна.
08.02.2023
Молоді фахівці продемонстрували свій хист та вміння
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/328846797_1279318642645952_2613033467084317540_n-e1675840435323.jpg)