Літературною перервою з декламуванням творів Лариси Косач продовжили сьогодні наші учні вшанування Великої Українки.Заступниця директора, філолог Ірина Заблоцька підготувала відеоматеріали про цікаві та невідомі факти з життя поетеси.А директор цитатою Ремарка: “В темні часи добре видно світлих людей”, підкреслив геніальність творчості та життя нашої Лесі, а також згадав що в ці ж дні відзначається 90-а річниця з дня народження ще одного світоча української духовності – Любомира Гузара. Про якого теж можна було дізнатися багато нових неймовірних біографічних фактів.Дякуючи таким визначним персонам нашої історії, сьогодні ми продовжуємо боротьбу за наше майбутнє. А пантеон слави нажаль і на щастя водночас поповнюється славними синами та доньками Вільної України.
Літературна перерва Літературна перерва Літературна перерва Літературна перерва Літературна перерва Літературна перерва Літературна перерва Літературна перерва Літературна перерва Літературна перерва Літературна перерва Літературна перерва Літературна перерва