Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Герої не вмирають – вони живуть в нашій пам’яті…

Герої не вмирають – вони живуть в нашій пам’яті…Сьогодні в бібліотеці училища, за ініціативи бібліотекаря Ірини Ленько, зібрався учнівський актив, щоб поетичними рядками згадати усіх хто в новітній історії віддав своє життя заради майбутнього, заради незалежності, заради свободи. Ці буремні події почалися на Майдані, а потім Донбас, а тепер уся країна. Заради майбутніх поколінь ми відстоїмо нашу державу, ми побудуємо наш квітучий дім. І скажемо словами класика: “Народ мій є народ мій завжди буде, ніхто не перекреслить мій народ!”

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x