Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Героям Небесної сотні

Вже 9 років як на небі сформувалась сотня, проте сьогодні там вже їх легіон. Це ті хто своє життя не пожаліли, заради майбутнього, заради України. Це там на Майдані проліг перший фронт.Сьогодні ж молитва та свічка, лише їм потрібні і світлої пам’яті ради їх душ, вберегти Україну. Учні та працівники училища вшанували пам’ять героїв Небесної сотні та московсько-української війни. Поетичні рядки та Ангелики на алеї Слави, а також молитва на загальноміському віче, це найменше що ми можемо зробити в пам’ять про героїв.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x