За доброю традицією в часі Йорданських свят, на завершення окроплення домівок, підприємств, організацій, і до нашого училища приходить отець-капелан Андрій Бінас разом з священниками з катедрального храму Успіння пресвятої Богородиці.Після щирих слів молитви за працівників та учнів, за український народ, рясним окропленням свяченою водицею лягло на наші голови Господнє благословіння.
31.01.2023
Окроплення йорданською водицею
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/324883165_3020794268227832_3584122742538306319_n-e1675146342528.jpg)