Учні та педагоги нашого училища взяли участь в загальноміському віче з нагоди 104-ої річниці проголошення Акту злуки, що відбувся на майдані Незалежності.Мітингу передувала панахида за двома бійцями української армії, що повернулися з фронту додому на вічний спочинок, один з яких,як вже зазначалося раніше випускник нашого училища попередніх років.А в навчальному закладі, в бібліотеці, відбулася виставка книг, присвячених Дню Соборності України
24.01.2023
Загальноміське віче з нагоди 104-ої річниці проголошення Акту злуки
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/324184343_1253241355226177_7374653199364423893_n-e1674544714521.jpg)