Підведено підсумки 2-го міжучилищного етапу XXIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2022/2023 н.р., який відбувся 3 грудня 2022 р. у Львові. За результатами || етапу переможцями стали: Самсонова Дар‘я- диплом | ступеняПринда Юлія- диплом || ступеняМаксимів Софія- диплом V ступеня. Підтримуючи найцінніший скарб нашого нашого народу, здобувачі освіти ДНЗ «ВПУ-34 м.Стрий» засвідчили свою повагу до рідної мови. Недаремно писав Олесь Гончар: «Мова- це доля нашого народу,і вона залежить від того,як ревно ми всі плекаємо її». Тому бажаємо нових перемог у 3-му етапі, який відбудеться вже цієї суботи!
16.12.2022
ІІ етап XXIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/319846794_1888791071454161_2690678335313931401_n-e1671185849136.jpg)