Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Ярмарок для збору коштів на підтримку наших вояків

Сьогодні в День збройних сил України, в стінах нашого навчального закладу відбувся ярмарок, з метою збору коштів на підтримку наших вояків. Учні та працівники училища в свою чергу вітають усіх хто носить військовий однострій та взяв у свої руки зброю, щоб звільнити нашу землю від окупантів. Бажаємо міцного здоров’я, мужності та витривалості. Бажаємо швидкої та блискучої Перемоги!

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x