Минулого тижня у бібліотеці нашого училища відбулася зустріч учнів училища та внутрішньо переміщених осіб, що проживають в нашому гуртожитку з працівниками БО БФ”Мережа”, БФ “Рокада” разом з капітаном поліції заступником начальника відділу зв’язків з громадськістю УПП у Львівській області Вірою Проців. Яка фахово розкрила тему: ” Насильство. Протидія гендерно-зумовленому домашньому насильству та куди звертатися, якщо ти став жертвою чи свідком насильства.” Розмова була дуже пізнавальною та цікавою, адже як в народі кажуть, що біду краще попередити аніж від неї втікати.
16.12.2022
Насильство. Протидія гендерно-зумовленому домашньому насильству та куди звертатися, якщо ти став жертвою чи свідком насильства
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/319352520_731676674497504_5852540601316364731_n-e1671185285569.jpg)