Наша учнівська молодь мала можливість побачити та навіть спробувати надання першої домедичної допомоги. Ці знання та вміння вкрай важливі, особливо в реаліях сьогодення. Кваліфіковані лікарі від Української команди волонтерів поділилися своїми вміннями, а також розповіли алгоритм дій при критичних ситуаціях.
16.12.2022
Кваліфіковані лікарі від Української команди волонтерів поділилися своїми вміннями з учнями училища
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/318345925_598268338770722_939306897554489429_n-e1671177978569.jpg)