Реалії сьогодення підтверджують наскільки важливою є професія електромонтажника. Вкрай актуальним є використання альтернативних джерел енергії. Саме тому БФ “Рідня” в особі пана Олега Шмілика передали в дарунок училищу діючий макет сонячної електростанції. Тепер наші майбутні електромонтери зможуть наочно вивчити принцип дії відновної енергетики та відродити нашу енергетичну незалежність після довгоочікуваної ПЕРЕМОГИ!
07.12.2022
БФ “Рідня” в особі пана Олега Шмілика передали в дарунок училищу діючий макет сонячної електростанції
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/317424372_590650766199146_6469736169040015162_n-e1670405261469.jpg)