…А сотню вже зустріли небеса… – ці поетичні рядки максимально розкривають ті душевні переживання, що відчували українці в часі революції Гідності, 9 -ту річницю початку якої ми сьогодні згадуємо. В день Архистратига Михаїла та усіх безтілесних сил, що боряться зі злом, Україна відзначає день Гідності, і власне про події 9-ти річної давності згадували сьогодні на пам’ятному заході у нашому училищі. Педагоги кафедри історії розповіли хронологію цих подій, а художнє слово викликало душевні переживання та підкреслило драматизм цих подій.Керівник училища дав оцінку подіям 9-ти літньої давності крізь призму тисячолітньої боротьби українського народу за незалежність….На небі вже не сотня, а полк, чи й не одинТих лицарів, що будуть боронити небесний фронт проти ворожих сил…Так ми констатуємо одвічну боротьбу не лише за Незалежність нашого народу, але й за його Свободу та Гідність!…
26.11.2022
…А сотню вже зустріли небеса..
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/315999191_584543583476531_8341691371806411400_n-e1669461617170.jpg)