13.06.2022
Щорічно, 18 травня відзначають Міжнародний день музеїв. Музей, як писав М.Адаменко:”Це жива пам’ять корінної диволюдини, це наша станція вузлова духовності України”.Музей “Народна світлиця” ДНЗ “ВПУ-34м.Стрий” – це літопис, а музейні експонати – свідки минулого, які оповідають про важливі історичні події і, звичайно, про життя та побут населення Бойківщини та Наддністрянщини ХІХ-ХХ ст.Будуть змінюватися часи, освіта вирішуватиме нові завдання, проте актуальною є і буде одна проблема – виховання гідного громадянина України, який знає і пам’ятає свій рід, материнську мову, цінує минуле і буде гідно творити своє майбутнє.
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/06/-e1662112965247.png)