14.06.2022
Цього тижня впродовж декількох днів, в нашому навчально-практичному центрі професій :”Кухар, кондитер” відбувалося стажування майстрів виробничого навчання Жидачівського професійного ліцею. Сьогодні вкрай важливим є вдосконалення своєї майстерності, що базується на використанні новітніх технологій, адже сучасна кухня це не просто місце для приготування їжі, а своєрідна творча майстерня, лабораторія де створюються шедеври кулінарного мистецтва.
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/06/-e1662112935906.png)