Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Міжнародний день волонтера

Цього тижня в Україні та всьому світі відзначали міжнародний день волонтера. Останніми роками це слово набуло широкого змісту в нашому суспільстві, адже на східних рубежах триває війна і хто як не волонтер підставить плече українському вояку та підтримає в нелегкій боротьбі. І учні і весь колектив училища неодноразово долучалися до волонтерських дій: плели маскувальні сітки, шили рукавиці, збирали смаколики, ліки, щоб відправити на схід нашим оборонцям.А для кращого інформування наших вихованців про волонтерський рух в Україні та світі провели виховну годину, а також тематичні виставки в бібліотеці та музеї – “Волонтерство і патріотизм”. Щоб підсумувати усю інформацію, було проведено круглий стіл “Волонтери – це люди доброї волі”, зорганізований з учнями педагогами Іриною Швиденко, Світланою Ясінською та Марією Холошнецькою під керівництвом заступника директора Ніни Масендич.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x